O systéme

CRM zadarmo je firemný organizátor od spoločnosti DHO s. r. o., pomocou ktorého zvýšite výkonnosť Vašej firmy.

Systém umožní evidenciu obchodných príležitostí, úloh a schôdzok. Jednoducho s ním vyhodnotíte úspešnosť obchodníka, alebo skontrolujete splnenie zadaných úloh.

Získáte nástroj, vďaka ktorému budete mať informácie vždy po ruke. Do systému sa pripojíte kdekoľvek, kde máte internetové pripojenie z PC, alebo mobilného telefónu. S naším riešením máte prehľad o práci obchodníka, aj keď pracuje z domu.

Najvyššia verzia systému navyše prepojí CRM s GPS sledovaním vozidiel a databázou firiem. Získáte tak nástroj pre vyhľadávanie nových zákazníkov, evidenciu jednaní a kontrolu, či bola práca vykonaná. Zistíte napríklad, koľkokrát bol pracovník u zákazníka, obchodníkovi pomôže dohľadať náhradnú schôdzku v teréne apod.

Naše riešenie sa dá tiež využiť aj ako plánovač rozvozov. Zamestnanec vidí úlohy vo svojom telefóne, adresu úlohyu si pošle do navigácie a po dosiahnutí destinácie jednoducho potvrdí splnenie úlohy. Dispečer zároveň vidí polohu všetkých vozidiel na mape.LogBookie monitoruje automobilový park 24 hodín denne, vytvorí knihu jázd a to úplne automatizovane vďaka inštalovaným GPS modulom. Ušetríte tak čas svojim zamestnancom a zároveň získate väčší prehľad o firemných vozidlách.Najväčšia voľne dostupná svetová databáza firiem na českom trhu. Môžete si v nej overiť obchodných partnerov, prezentovať svoju firmu, alebo si nechať vytvoriť na zákazku vlastnú databázu firiem na oslovenie.Nástroj pre identifikáciu hovorov. Vďaka aplikácii máte prehľad o otravných hovoroch a o tom aký zákazník Vám volá, aj keď ho nemáte v kontaktoch telefónu. Služba Vám navyše prepojí históriu volaní s databázou firiem. Narozdiel od služieb operátorov zaznamená všetky hovory - prichádzajúce, odchádzajúce, zmeškané aj nezastihnuté.Hlavné funkcieObchodné príležitosti


Úlohy a schôdzky


Expanzo.com databáza firiem


Prepojenie s knihou jázdVýpisy firiem


Užívateľské práva


Prispôsobenie


Kategória
produktovKalendár


Objednávky


Sledovanie
mobilu


Mobilné
aplikácieTlačové
zostavy


Upgrade na CRM novej generácie

Ako jediný na trhu prepojí organizátor (CRM), satelitné sledovanie vozidiel a databázu firiem.


Vyskúšajte si CRM EXPANZO - je to grátis

Stiahnite si zadarmo
               


Všetky práva vyhradené DHO s. r. o. © 2009 - 2018. Všeobecné obchodné podmienky Zásady ochrany osobných údajov
Naše projekty: www.logbookie.eu          www.expanzo.com          www.sledovanimobilu.cz          www.freelogbook.biz          call.expanzo.com